February 7, 2023, 10:14 am

(Фото) Poдитeл зa (нe)пpимep: Дара Бубамара co тpи дeцa вo aвтoмoбил вoзи 150 килoмeтpи нa чac..

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Дара Бубамара уште еднаш се најде на столбот на срамот поради своето арогантно однесување, а овојпат станува збор за брзо возење низ Белград со три деца во автомобил.

Пејачката се тркаше во скап автомобил додека едно дете седеше напред и две одзади.

Секако, Дара го сними сето тоа и се пофали на Инстаграм, а можете да ја видите како вози со брзина од 155 километри на час.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This