February 26, 2024, 6:35 pm

ХИТ ВИДЕО: Долина на реkетаpите- епизода 1

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

ХИТ ВИДЕО: Долина на реkетаpите- епизода 1

На социјалните мрежи вpие од коментари на граѓаните околу објавената снимка за “Рекет’, некои веќе изработија и видео спотови кои ги споделија. Да не ззнаеш дали да плачеш или да се смееш.

https://twitter.com/Semir_k11/status/1159400074100793345?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1159400074100793345&ref_url=https%3A%2F%2Fkurir.mk%2Ftvitovi%2Fhit-video-dolina-na-reketarite-epizoda-1%2F

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This