ХОРОР ВО СКОПЈЕ: Изутринава околу 3 часот двојно убиство во автомобил..

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Според извори на Алсат од МВР, жртви на двојното убиство што рано изутринава, околу 03:00 часот се случи на ул. Македонско-Косовска бригада во скопската населба Топанско Поле, се А.Б и Б.В.

Според истите извори жртвите се застрелани во автомобил.

Бројни полициски сили се на местото на настанот и го испитуваат случајот. Засега не е познат мотивот за Убиството.

Latest News

Getting Started with the 82 Lottery App A Comprehensive Guide

Have you ever dreamed of winning big in the lottery? With the 82 Lottery App, you can turn that...

More Articles Like This