December 6, 2022, 6:56 pm

ЦЕЦА ГО СНИМИ ВНУКОТ, А СИТЕ ЈА КОМЕНТИРААТ СНААТА БОГДАНА: Во краток шopц и Bpeл топ ја покажа врвната линија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Цеца Ражнатовиќ најмногу ужива во семејните моменти.

Познато е дека Цеца Ражнатовиќ најголемиот дел од слободното време го посветува на внукот Жељко, синот на Вељко и Богдана, кој неодамна го прослави првиот роденден.

По неколку гала прослави, Цеца се релаксира во помирна варијанта, претежно во близина на малиот Жељко.

Таа неодамна скокаше на трамполина, а сега ужива заедно со нејзиниот внук и снаата во дворот. Таа објави видео во кое малиот Жељко јаде цреши, но сите ги забележаа кратките шорцеви и топот на Богдана.

Додека седеше и му даваше на синот цреши, се виде дека Богдана има одлична линија по породувањето.

Уверете се и сами:

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This