Цеца повторно се мажи? Што сакаше да порача фолк ѕвездата со ова видео?!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Цеца објави видео со кое го привлече вниманието на јавноста, особено нејзините обожаватели. Фолк ѕвездата на видеото кое го постави на Инстаграм имаше бел и бидермаер, кој го направи користејќи ја апликацијата PhotoGrid.

download

 

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This