February 7, 2023, 8:49 am

Шoкaнтнa иcпoвeд на бившaтa дeвojка на Аца Лукас: Ме мoлeшe за трojка, мoрaв да пoбeгнaм од негoвиот стaн бидeјќи не сакaв групeн c*кc

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Откако откри дека пред влегувањето во шоуто „Задруга 5„ раскинала со своето момче, Маријана Зоњиќ за медиумите раскажа како изгледала нејзината кратка врска со пејачот Аца Лукас.

Во својата исповед таа вели дека со турбо-фолк ѕвездата се запознала на свирка во Подгорица, а една вечер побегнала од неговиот стан оти не сакала групен секс.

– Лукас најмногу сака секс со две девојки, но јас не сум за таа варијанта. Сакам класичен секс помеѓу еден маж и жена. Иако тоа му го реков. На крајот повика негова другарка да ни се придружи во креветот. Кога таа стигна, јас избегав. Едноставно, не ме привлекува групниот секс – рече пејачката.

Кога биле заедно Аца Лукас често и зборувал за неговата бивша сопруга Соња, како и за врските со жени од естрада за која не смее да зборува во јавноста.

– Моето семејство побесне кога дозна за нас, но јас сепак продолжив да се гледам со него во неговиот стан – додаде Маријана.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This