Ѓорчев со пoддpшкa зa Арсовска: Бpaвo зa кaмпaњaта, џaбe тe нaпaѓaaт, џaбe хajкитe – Ќe пoбeдиш

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Данела Арсовска, браво за кампањата. Џабе те напаѓаат. Џабе хајките. Ќе победиш. Среќно!, пишува Влатко Ѓорчев, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ и меѓународен секретар.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This