Јелена Ѓоковиќ отиде кај Новак во Париз, а таму ја дочека со изненадување какво што секој би посакал

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Љубовта на Новак Ѓоковиќ, сопругата Јелена Ѓоковиќ деновиве замина во Париз кај својот сопруг. Таму ја дочека со изнанадување за кое таа воопшто и не се надеваше.

Имено, Новак и подготвил пијадок на својата сакана заедно со шоља кафе а до сето тоа ливче со порака „Те сакам“.

Оваа објава воодушеви милиони, а многумина коментираа за искрената и чиста љубов што владее меѓу нив, исто како и првиот ден кога ја започнаа својата врска, која подоцна беше крунисана со брак.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This