ЌЕ ГЛАСААТ ЗА ПРОМЕНА НА ИМЕТО ЗА ИНАЕТ НА ВМРО: Кратка македонска дебилна приказна!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Пропагандната машинерија на актуелната власт започна со „месење“ на јавното мислење во врска со планот за промената на името.

 

5 КОМЕНТАРИ

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This