9-годишно девојче со оперски глас одушеви на „America’s Got Talent“ и освои специјално златно копче

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Виктори Бринкер заслужено доби громогласен аплауз на аудицијата на „America’s Got Talent“.

9-годишното девојче со оперски глас ги одушеви судиите, по што тие одлучија да ѝ дадат специјално златно копче.

Имено, за првпат во историјата на натпреварот за таленти, четворицата членови на жирито заедно со водителот го стиснаа златното копче и ја испратија Виктори директно во настапите во живо.

Слушнете ја нејзината изведба на француската арија „Je veux vivre“.

„Ти си ѕвезда. Сметам дека имаш моќен глас. Тоа беше неверојатно, навистина ми се допадна“ – одушевено ѝ рече Софија Вергара.

„Не го очекував тоа и ти си како ангел. Многу ми се допадна“ – ѝ рече Хоуи Мендел.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This