January 30, 2023, 8:33 am

Boзpacнa жeнa нaпaднaтa вo нejзиниoт дoм – нaпaѓaчот oд нejзе и coпpyгoт изнyдил пapи

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Возрасна жена во Полициската станица Петровец пријавила дека во нејзиниот дом била физички нападната од едно лице, кое од нејзе и нејзиниот сопруг изнудило пари.

На 18.06.2021 во 21.00 часот во Полициска станица Петровец, Л.Т.(74) од нас.Илинден, скопско, пријавила дека во нејзиниот дом била физички нападната од едно лице, кое од нејзе и сопругот изнудило пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This