Bo живo: Пpoтecт нa тyтyнapитe пpeд Bлaдaтa нa Македонија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете го во живо протестот на тутунарите пред Владата на Македонија.

Линкот во живо следете го тука:

https://www.facebook.com/iNFOMAXmkd/videos/130978992167539

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This