Автомобилизам

(Видео)КАКО РУСКИТЕ МАФИЈАШИ БЕГААТ ОД ПОЛИЦИЈАТА: Со променливи таблички како во филмовите на Џејмс Бонд!

Постојаната борба со криминалот и органите на безбеноста доведуваат до драстичен напредок во технологијата која ја користат криминалците, со „геџети“ кои веќе почнуваат да заличуваат на оние од филмовите „Џејмс Бонд“ Доколку сте фанови на серијата филмови за тајниот агент...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img