За Нас

Импресум

Главен и одговорен уредник Александар Митовски Политика Милош Милошевски Деск Зоре Митева Никита Поп Андонов Леонида Анева Јована Василевска Репортер Борислав Стоилковиќ Иван Ниневски Монтажа Иван Ниневски Директор на маркетинг Александар Трајановски Webmaster Марко Ладавац Издавач на информативниот портал „Инфомакс.мк“ е Центар за истражување и Анализа, ЦИА ДООЕЛ Скопје Адреса: Мајски Манифест 8, 1000, Скопје
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img