Ceмejнa дpaмa вo Гостивар: Родители гo нaпaднaлe синoт, ce oбидeлe дa ja нaпaднaт и нeгoвaтa coпpyгa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Семејна драма се случувала вчера попладне во Гостивар.

-Четириесет и едногодишен гостиварец вчера во 18 часот пријавил дека околу 15 часот во нивниот семеен дом во Гостивар физички бил нападнат од родителите, кои се обиделе да ја нападнат и неговата сопруга, по што тој со тврд предмет искршил две стаклени врати во куќата, информира портпаролот на СВР Тетово, Марјан Јосифоски.

Се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This