Kpaвата Стела ќе Ви ги навире очите со солзи: Нејзината реакција на првиот снег е хит

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Снимката со кравата која со јазикот ги фаќа снегулките ги развесели илјадниците љубители ан животните на социјалните мрежи.

Сопственикот на кравата од Охајо, САД, вели дека Стела била многу возбудена поради првиот снег.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This