Mepи pacпали за новата функција на Бучковски – „ДHO“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

„Се збогати од државата, судот му го застари делото спаси глава од затвор. Заев го награди и си го назначи за специјален советник. Со еден збор, крепете се, кога не би биле исти би биле далечни. Дно…“

ФБ статус на Мери Николова Буџаку

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This