September 26, 2022, 10:20 am

бил

Неда Уkpaден му се „пушти“ на Бил Гејтс: Биле, доѓи да остаримо заједно

Јавноста долго време ја чека да ја види заљубена пејачката Неда Украден во прегратка на партнер, кој и го има освоено срцето, а популарната пеачка, ведра и среќна како никогаш, одлучи работите да ги земе во свои раце. Веста за...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img