Владдимир Путин

Се огласи Трамп по средбата меѓу Путин и Бајден

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп не го поддржа американско-рускиот самит, нарекувајќи го „добар ден за Русија“ состанокот на американскиот претседател Џо Бајден и рускиот претседател Владимир Путин во Женева. Поранешниот претседател, кој своевремено рече дека му верува повеќе на Путин...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Boosting Your Deposit Limits on Go88 A Comprehensive Guide

If you're an avid online gambler, you've probably come across the popular online casino platform Go88. It offers a...
- Advertisement -spot_img