градоначалник на штип

(Видео) Грaдoнaчалникoт на Штип со нoва тeoрија за cмpтнoстa од кoвид-19: Пpичинa се cтpeсoт и цигaрите

Бројот на пушачи во Македонија е далеку помал од бројката што ја соопшти Николов. Стапката на учество на пушачите во вкупната популација е 48,4 отсто или половина од населението пуши. Начинот на живот, стресот и пушењето цигари се причини за...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img