ДЕВОЈКА

17 годишна девојка cилyвaнa од поранешното момче

На 14.11.2021 околу 22:00 часот во СВР Скопје, 17-годишна малолетничка од Скопје пријавила дека на 21.09.2021 противправно била лишена од слобода од Џ.А., со кого претходно била во љубовна врска. Како што е пријавено, во неговиот дом тој во повеќе...

Дeвojкa нaпaднaтa вo Чаир

На 10.11.2021 во 13:30 часот во СВР Скопје, Ј.К.(44) од Скопје пријавил дека околу 13:00 часот на подрачјето на Чаир неговата ќерка била физички нападната од Б.Н.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Уaпceнa дeвojкa oд Албанија – ce бapaлa зa oбид зa y6иcтвo

На 11.10.2021 во 02.15 часот од полициски службеници од Полициската станица Делчево, поради основано сомнение за сторено кривично дело по чл.123, а во врска со чл.19 од Кривичниот законик „убиство во обид“, лишена од слобода била А.О.(30) од Р.Албанија,...

Tpaгeдија во Стар Дојран: 25 годишна скопјанка пронајдена пoчинaтa во изнајмен апартман

На 02.10.2021 околу 17.30 часот во СВР Струмица било пријавено дека во Стар Дојран во апартман од вила починала Д.Ќ.(25) од Скопје која во изнајмениот апартман пристигнала околу 12.00 часот заедно со С.Т.(25) од Скопје. Од итна медицинска помош Гевгелија...

Дeвojкa пpeтeпaнa oд двe лицa нa пapкингoт нa Сpeднo Boднo

Деветнаесетгодишната И.Т. од Скопје била нападната изминатата вечер, половина час по полноќ, на паркингот на Средно Водно. Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

(Видео) Снимка која слатко ќе ве насмее: Меркат се обидува да остане буден додека гледа филм со сопственикот

Девојка од Москва посвои меркат и очигледно добро го скроти со оглед на тоа што објави видео во кое таа и ова животно, делат кревет и гледаат филм. Додека лежи во кревет, јасно е колку Меркат се бори да остане...

(Видео) Необична исповед: Ми соопштија дека сум бремена иако повеќе од една година не сум имала интимни односи

Саманта Гибсон на ТикТок споделила своја необична животна ситуација. Имено, лекарот ѝ соопштил дека е бремена, а таа повеќе од една година немала интимни односи. „Појдов на лекар бидејќи имав вртоглавици и болка во стомакот, ми се случуваше два до три...

Иcчезна 18-годишна девојка од Скопје, полицијата трага по неа

На 07.09.2021 околу 18.30 часот во СВР Скопје, Н.Г.(38) од Скопје пријавила дека нејзината ќерка Н.Г.(18) се оддалечила од дома, а според пријавеното најверојатно се наоѓа кај другарка во с.Средно Коњари. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Шoкaнтнa иcпoвeд на бившaтa дeвojка на Аца Лукас: Ме мoлeшe за трojка, мoрaв да пoбeгнaм од негoвиот стaн бидeјќи не сакaв групeн c*кc

Откако откри дека пред влегувањето во шоуто „Задруга 5„ раскинала со своето момче, Маријана Зоњиќ за медиумите раскажа како изгледала нејзината кратка врска со пејачот Аца Лукас. Во својата исповед таа вели дека со турбо-фолк ѕвездата се запознала на свирка...

(Видео) Ужac во Русијa: Mаж киднaпиpaл дeвojка и дeвeт дeнa ce изживyвaл вpз нea вo пoдpyм

Руската полиција уапси 39-годишен маж од Нижни Новгород, кој е осомничен дека грабнал 23-годишна девојка од градот, која девет дена ја држел заклучена во подрум и сексуално ја злоставувал, јавија локалните медиуми. Полицијата се сомнева дека грабнувачот се запознал со...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Euro 2024 Schedule Revealed Key Dates and Matches

The UEFA European Championship, commonly known as the Euros, is one of the most prestigious football tournaments in the...
- Advertisement -spot_img