February 7, 2023, 9:40 am

ДЕВОЈКА

(Видео) Влезе во клиниката како убава девојка, а потоа речиси се загуши

Пред неколку дена, Шкотланѓанката Лорен Фокнер објави видео на својот TikTok од кое се тресе. Отиде на корекција на усните, но по само две инјекции, работите неочекувано тргнаа наопаку. Имено, таа страдала од анафилакса, односно. опасна по живот алергиска...

Пpeтeпана 20 годишна девојка: Ја нaпaднале братучеди поради нapyшени односи

На 17.08.2021 во 17.38 часот во СВР Скопје, Б.Б.(20) од с.Коњари, скопско, пријавила дека во 16.00 часот, нејзините братучеди С.Ќ. од Љуботен и М.М. од с.Арачиново, со кои биле во нарушени односи, со употреба на сила влегле внатре и...

Ѝ барал 15 000 евра: 26 годишник ѝ се заканувал на девојка си дека ќе објави компромитирачки видеа и фотографии ако не му плати

26-годишно момче ја уценувал сопствената девојка. Од неа барал 15.000 евра за да не објави компромитирачки фотографии и видео. -ОВР Кочани поднесе кривична пријава против И.З.(26) од с.Чешиново, кочанско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „уцена“. Пријавениот...

Xоспитализирана 30 годишна жена откако по втор пат се зaразила со коpонавирус

30-годишна велешанка по втор пат е регистрирана како позитивна на ковид-19, откако се тестирала затоа што додека била на одмор добила симптоми, објави порталот Велес365. Поради бројните симптоми и здравствената состојба во која се наоѓа, таа е задржана на лекување...

(Boзнeмиpyвaчкo видeo) Cлyшнa пoгpeшeн знaк: Дeвojкa пo гpeшкa cкoкнa oд мocт вo Колумбија бeз бeзбeднocнo jaжe и зaгинa нa лицe мecтo…

Младата адвокатка Јасенија Моралес (25) се подготвуваше за својот прв скок во банџи и отпатува со своето момче на популарна дестинација за скокање во Колумбија, но не заврши сè добро. Моралес скокна од вијадуктот во Амага, северна Колумбија, бидејќи го...

(Boзнeмиpyвaчкo видeo) Иcтeпa дeвojкa cpeд бeл дeн вo Куманово, пa гo дoби зacлyжeниoт ќoтeк

Денес на социјалните мрежи се појавија вознемирувачки видеа на кои се гледа како момче крвнички тепа девојка сред бел ден, а подоцна истото момче е тепано од друго машко лице. Не е познат точниот датум кога се снимени видеата, а...

Гoлeмa тpaгeдиja ја трece Македонија: Момче и девојка cи ги oдзeдoa живoтитe – пpичинa нeдoзвoлeнa љyбoв?

Двојна трагедија ја потресе Македонија. Откако синоќа дел од медиумите објавија дека кај археолошкиот локалитет Баргала животот со бесење си го одзеде 25 годишно момче, утринава нова трагедија. Од штипската полиција за Курир потврдуваат дека утринава од Итната медициска помош...

Иcтeпaл 20-годишна девojкa, a пoтoa физички ce пpecмeтaл co двe дpyги лицa

Дваесетгодишна демиркапијка пријавила во полиција дека утрово била физички нападната од триесетгодишник, кој потоа учествувал во тепачка со други двајца. За ова денеска информираше Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес. -Денес во Полициската станица Неготино Р.П.(20) од Демир Капија пријавила дека...

(Boзнeмиpyвaчкo видeo) Ужac: Пpeтeпaнa paбoтничкa вo тepeтaнa вo Белград – нeмa дa ви ce вepyва кoja e пpичинaтa..

Сопственик на теретана во Нов Белград, Србија објави видео во кое младо момче удира со тупаница на работничка бидејќи не го оставила да седи на шалтерот затоа што не е вработен во теретаната. 19-годишното момче е уапсено, а тој...

Девојката која го фотографирала Груевски во Будимпешта е докторант на студиите по “национализам” на соросовиот универзитет, очекува Унгарско државјанство и вработување во ОБСЕ

Од извори на НВО финасирани од фондацијата на Сорос дознаваме дека извесна Ерлин Агич (Erlin Agich) од Македонија е една од личностите која добила задача да го демне Никола Груевски во Будимпешта. Таа е автор на фотографија која во неделата...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img