February 7, 2023, 10:25 am

ДЕВОЈКА

Пpeгaзeна 19-гoдишнa дeвojкa oд Куманово, итнo билa пpeнeceнa вo бoлницa

На 11.01.2021 околу 14,20 часот во Куманово на крстосницата од улица „Кирил и Методиј“ и улица „Перо Чичо“, Д.С.(43) управувајќи патничко моторно возило „мазда“ со кумановски регистарски ознаки удрил во М.Т.(19) од Куманово. МВР денеска соопшти дека по незгодата М.Т....

Пpeгaзeнa 24-гoдишнa дeвojкa вo Куманово: Итнo дoнeceнa вo Koмплeкcoт kлиники „Мајка Тереза“

Млада кумановка со тешки телесни повреди била донесена во болница во Скопје, информира МВР. - На 10.12.2020 во 07:15 часот во Куманово на крстосницата од улиците „Доне Божинов“, „Тодор Велков“ и „Ленинова“, патничко возило „поло“, со кумановски регистарски ознаки, управувано...

(Видео) Жена тaнцyвa oд cpeќa пo ycпeшнo интepвjy зa paбoтa

За многимина, 2020 беше година исполнета со тешкотии и многу проблеми. Но, безбедносните камери неодамна ни ја покажаа среќата на една жена од САД по нејзиното успешно интервју за работа. Станува збор за 21-годишната Калаја Џоунс која ја покажува својата...

Уaпceнa гeвгeличaнкa во Скопје: Во нejзиниoт дoм чyвaлa koкaин

МВР вчера уапси гевгеличанка со престој во Скопје, која во својот дом чувала кокаин. -На 22.09.2020 во 20.00 часот на ул.„Никола Тесла“ во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје ја лишиле од слобода С.К.(39) од Гевгелија, бидејќи при претрес во...

ОТКАЧИ ЈА ТАА СИРОМАШНА ДЕВОЈКА:Не ти е на исто ниво и најди си подобра!

Непријатно се изненадив кога пријателката почна да ми објаснува како нејзиниот 17-годишен син започнал да се гледа со некоја девојка, за која веднаш се алармирале по дома и решиле да ја „прочешлаат“. Тоа е тој момент кога вас ве убива...

ОВАА СПОРТИСТКА Е ЅВЕР:Сакал да ја остави, па таа со еден удар му го скршила носот

Британецот Бен Кенол, кој студира на универзитетот во Кентаки, заврши крвав и со скршен нос откако на тогашната девојка Кетрин Еј Махоуни и предложил да раскинат. Девојката, инаку спротистка и модел, полудела кога Бен во студентскиот дом и рекол дека...

НЕ И ПРЕЧИ САЛОТО:Саканата на Омер е далеку од згодна во бикини!

Тој згоден и неодолив со четири милиони обожавателки низ светот, а таа не толку згодна како него, но за турскиот актер Бариш Ардуч, срцето е резервирано само за неа. Многумина се прашуваат што ли најде во Гупсе Озај, а пак...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img