September 26, 2022, 10:02 am

друг маж

(Фото) Севeрина неколку дена по рaзвoдот – со дpуг мaж на плaжа

Северина Вучковиќ пред неколку дена потврди дека се развела од Игор Којиќ, со кого беше во брак шест години, а денес беше шокирана од фотографија на нејзиниот профил на Инстаграм каде е со друг маж. Пејачката објави фотографија со Филип...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img