September 30, 2023, 3:42 am

евра

Српскиот фолкер „заработи“ 1.200 евра за 10 секунди, па им порача дека се доста (ВИДЕО)

Сите сме свесни дека свадбите и приватните рослави се изворот за најголема заработувачка, но секако сумите кои српските пејачи ги заработуваат се неколкукратно поголеми од оние на нашите пејачи, а доказ за тоа е оваа снимка. Имено според снимката која...

KИЛОГРАМ ОД ОВИЕ ПИПЕРКИ ЧИHАТ 23.000 ЕBРА: Ја има само во луkcу3ни ресторани

Низ светот постојат различни сорти на пиперки но една посебно се издвојува. Станува збор за пиперката „Чарапита“ која потекнува од северниот дел на Перу. За да успее потребна е тропска клима и затоа многумина кои пробале да ја посадат...

ЗЛЕТОВЦИ ОСТАНАА СО ИСПРАЗНЕТИ СМЕТКИ:Вработен во Пошта украл 200 илјади евра

Злетовци останаа со испразнети сметки и штедни книшки. Бројката на измамени жители секојдневно се зголемува. Според мештаните кои денеска застанаа пред камерата на Телма од нивните сметки и штедни книшки поранешен службеник во Македонска пошта со години наназад успевал...

СРПСКИОТ ФУДБАЛЕР УЦЕНУВАН: Пари или ти ги објавувам голите фотографии

Српскиот фудбалер Михајло Ристиќ кој е роден 1996 година се најде во проблем поради голи фотографии. Членот на Спарта Прага долго време бил пријател со Немања Марковиќ кој бил политичар. Меѓутоа помеѓу нив дошло проблеми кога политичарот се обидел да заработи од...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img