заборавање

(Видео) Ce cлyчyвa: Бајден зaбopaви зa cpyшeнaтa згpaдa вo Флорида, пoтпpeтceдaтeлката го пoтceти

Дали си сигурен дека не сакаш да кажеш уште нешто Џо – американската потпретседателка, Камала Харис, му пријде на претседателот за време на прес-конференција, што американските новинари ги доведе до заклучок дака таа го потсетува Бајден да каже нешто...

Ceгa нeкa cи ja yдpи глaвaтa oд мaca: Милиoнep гo зaгyби cвoeтo бoгaтcтвo oд 240 милиoни дoлapи зaтoa штo ja зaбopaвил cвojaтa лoзинкa

Стефан Томас не е единствениот кој ја заборавил својата лозинка, но тој е еден од ретките што може да заборави на милиони долари. Имено, на Томас му преостануваат само две шанси да го добие своето богатство од 240 милиони долари....
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img