February 5, 2023, 12:50 pm

изненадување

Шефицата ги излажала вработените дека ќе ги носи во забавен парк – изненадувањето било поголемо, погледнете каде ги однела

Шефица ги награди сите свои вработени со луксузен одмор на Кариби за да им се заблагодари за нивната работа во текот на изминатите 10 години. Хелен Билтон управува со англиска компанија со 32 вработени, кои неодамна ја прославија 10-годишнината од...

Сцена која ќе ве трогне: Изненадување за децата од Авганистан

Во морето од лоши вести кои доаѓаат од Кабул, од Јужна Кореја доаѓаат малку поубави. Имено, стотина евакуирани Авганистанци пристигнале во таа земја, а вчерашните фотографии од аеродромот во Сеул прикажуваат деца кои по доаѓањето добиле кадифени мечиња. Фотографиите на...

(Видео) Големо враќање на АББА по 39 години – најавија изненадување

Поп групата АББА најави големо враќање по 39 години, а за 2 септември и први важни новости за вљубениците во хитовите “Mamma mia”, “Dancing queen” “Fernando”, “The Winner takes it all”. Шведскиот бенд отвори нова веб страница „ABBA Voyage“ барајќи...

(Видео) Патувал 2.500 километри за да ја изненади девојката, а таму ја затекна со друг

Mаж од Кина поминал 2.500 километри за да ја изненади својата девојка на нејзиниот роденден. На видеото објавено на социјалните мрежи, се гледа како човек во костим ѝ приоѓа на својата девојка во трговскиот центар. Видеото откако е објавено за многу...

Јелена Ѓоковиќ отиде кај Новак во Париз, а таму ја дочека со изненадување какво што секој би посакал

Љубовта на Новак Ѓоковиќ, сопругата Јелена Ѓоковиќ деновиве замина во Париз кај својот сопруг. Таму ја дочека со изнанадување за кое таа воопшто и не се надеваше. Имено, Новак и подготвил пијадок на својата сакана заедно со шоља кафе а...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img