интимни

Македонски полицајци и политичари снимени на интимни средби во скопски мотел?

Снимки од интимни средби на припадници на Македонската полиција се објавуваат на социјалните мрежи, а профилот од кој се објавуваат снимките тврди дека има снимки и од политичари од Македонија. Извесен Арбен Гаши, кој на својот профил нема лични фотографии,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img