инфлуенсерка

Илон Маск размислува да се повлече од своите позиции

Најбогатиот човек на светот - Илон Маск кажа дека размислувал да ги напушти сите свои работни позиции и да стане инфлуенсер. – Размислувам да се повлечам од мојата работа и да станам инфлуенсер со полно работно време – напиша Маск...

Миcтeриjaта за исчeзнaтaта инфлуeнсeрка: Пoлициjата го прoнашла тeлoто, нejзиниот свршeник oдбил да кaже што се слyчил и исчeзнал

За жал, потрагата имала трагичен резултат бидејќи полицијата пронашла тело на жена која наликува на Габи во близина на потокот Спред во Вајоминг, во подрачје наменето за кампување. Светот на инфлуенсерите бил растажен од веста за исчезнувањето на Габи Петито,...

Ја избркале од трговски центар бидејќи изгледала премногу ceкcи

Инфлуенсерката Ејми Рас (22) тврди дека била исфрлена од трговски центар во Дубаи бидејќи изгледала „премногу се*си“. Пред да ја замолат да ја напушти шопинг зоната, реалити sвездата го објави својот статус како популарно место за одмор во кое напиша...

Тeлoтo нa Инстаграм инфлуeнcepкa пpoнajдeнo гoлo пoкpaj пaт

Телото на Инстаграм инфлуенсерката Алексис Шарки беше пронајдено покрај патот, откако таа исчезна во саботата. Девојката е пронајдена гола и мртва. Според американските медиуми, 26-годишната Шарки исчезнала во саботата, кога пријателите пријавиле дека не се појавила на закажаниот собир. Семејството...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Boosting Your Deposit Limits on Go88 A Comprehensive Guide

If you're an avid online gambler, you've probably come across the popular online casino platform Go88. It offers a...
- Advertisement -spot_img