August 18, 2022, 11:00 pm

исак шабановиќ

Исак Шабановиќ нaпaднат во кафуле од страна на жена – „Ова прв пат ми се случува“

Исак Шабановиќ, финалистот на „Ѕвездите на Гранд“ минатата сезона, беше еден од фаворитите за победа, а сега откри дека неодамна бил нападнат во кафуле. „Завчера пијам кафе и ми приоѓа една жена и ми рече кој си ти, пејач? Ти...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img