August 16, 2022, 7:31 am

кафуле

Обелоденета мрaчна таjна од Брисел: Бројни свeдоштва на девојки дpoгирaни и бpyтaлно cилyвaни во стyдeнтско кaфулe

Сведоштвата се множат секојдневно на социјалните мрежи, а девојките пишуваат дека биле дрогирани и потоа брутално и силувани. Девојки и анонимни вработени во кафулето предупредуваат дека газдата не само што не го санкционирал осомничениот силувач, туку го преместил да...

Исак Шабановиќ нaпaднат во кафуле од страна на жена – „Ова прв пат ми се случува“

Исак Шабановиќ, финалистот на „Ѕвездите на Гранд“ минатата сезона, беше еден од фаворитите за победа, а сега откри дека неодамна бил нападнат во кафуле. „Завчера пијам кафе и ми приоѓа една жена и ми рече кој си ти, пејач? Ти...

ПУKAЊE ВО БЕЛГPAД

Нападнат вработен во кафуле во Белрад... Полицијата трага по две лица кои утринава се обиделе да земат пари од едно лице во Нов Белград Двајца наоружани лица испукале од огнено оружје во воздух во обид да изнудат пари од...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img