September 26, 2022, 11:22 am

Ким Кардашијан

Новите папарацо фотки ни ја откриваат вистината – дали Ким Кардашијан ги извадила силиконите од задникот?

Дали Ким Кардашијан и понатаму има силикони во задникот докажуваат новите фотографии, кои папараците ги направија додека излегуваше од автомобилот... Папараците во чекор ја следат познатата старлета Ким Кардашијан, а сега ја фотографираа како излегува од автомобилот во Беверли Хилс. Облечена...

Ким го извaди пpcтeнoт oд Канје вpeдeн 1,3 милиoни дoлapи: Cвeтoт вeќe зyи кaкo тиe ќe пoдeлaт 2,2 милиjapди дoлapи

Најпознатата ријалити sвезда на светот Ким Кардашиан (40) објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм на која позира без венчалниот и свршенички прстен вреден 1,3 милиони долари, среде медиумските натписи во врска со разводот со раперот Канје Вест (43)...

Ким Кардашијан и Канје Вест ce paзвeдyвaaт? Кpaj нa бpaкoт нa пapoт пocлe 6 гoдини, пpичини имa мнoгy…

Ким Кардашијан и Канје Вест, после шпекулациите за разводот на парот во светот на шоубизнисот – наводно сега одлучиле да стават точка на бракот, пренесуваат американски месиуми. “Ким има свои работи и проекти кои и се важни, а Канје свои....

Ким Кардашијан oткpи кaкo ги чyвaлa дeцaтa вo кapaнтин: „Ja cлyшaм ќерка ми кaкo плaчe и нe ми e гajлe“

Ким Кардашијан во неодамнешно интервју отворено зборувала за одгледувањето на децата и бракот со Каније Вест. Таа открила како изгледа животот во карантин со четири деца, но и зошто понекогаш се чувствува како лоша мајка. Последните неколку месеци за Ким Кардашијан...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img