September 29, 2022, 10:54 pm

кино

(Видео) Оваа снимка ќе ве насмее до солзи: Ја одвел љубовницата во кино а таму го пречекала неговата сопруга

Еден маж одлучил да ја одведе својата љубовница во кино. Мислел дека неговата сопруга никогаш нема да дознае, но сепак се случило она на што никогаш не се понадевал. Видеото, кое го обиколи светот и забави 20 милиони луѓе, е...

Синеплекс yтpe ги oтвapa кинocaлитe пo шecт и пoл мeceци пaузa

Синеплекс утре повторно ги отвора своите киносали, каде што филмови не се прикажуваа уште од првата половина на март. Оттаму информираат дека ги спровеле сите предложени протоколи за организирање настани за да се заштитат здравјето на вработените и посетителите. Во киносалите...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img