лозинка

3aплeнeти 60 милиoни дoлapи вo биткоини, coпcтвeникoт нe ja дaвa лoзинкaтa

Германските обвинители од измамник конфискувале биткоини во вредност од повеќе од 50 милиони евра (60 милиони долари), но проблемот е во тоа што тие не можат да ги отклучат парите затоа што тој одбива да им ја даде лозинката. Човекот беше...

Ceгa нeкa cи ja yдpи глaвaтa oд мaca: Милиoнep гo зaгyби cвoeтo бoгaтcтвo oд 240 милиoни дoлapи зaтoa штo ja зaбopaвил cвojaтa лoзинкa

Стефан Томас не е единствениот кој ја заборавил својата лозинка, но тој е еден од ретките што може да заборави на милиони долари. Имено, на Томас му преостануваат само две шанси да го добие своето богатство од 240 милиони долари....
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img