Лозница

Уапсен Насер Кељменди – Нарко босот кој финансираше се што е криминално на Балканот вклучително и ОВК

Познатиот нарко бос од Косово и Метохија и БиХ, Насер Кељменди, денес е приведен во Полициската станица Лозница. Кељменди се појави во хотел на влезот во Лозница. Околу 13.30 часот се слушнале сирени и неколку полициски возила, кои се...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img