Насер Кељменди

Косовскиот нapkoбос експресно пуштен на слобода

Косовецот Насер Кељменди кој се поврзува со трговија на дрога е пуштен на слобода откако претходно во текот на денот беше приведен во Полициска станица во Лозница, пишуваат локалните медиуми. Тој беше приведен во хотел на влезот на Лозница. При...

Уапсен Насер Кељменди – Нарко босот кој финансираше се што е криминално на Балканот вклучително и ОВК

Познатиот нарко бос од Косово и Метохија и БиХ, Насер Кељменди, денес е приведен во Полициската станица Лозница. Кељменди се појави во хотел на влезот во Лозница. Околу 13.30 часот се слушнале сирени и неколку полициски возила, кои се...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img