October 6, 2022, 9:08 pm

Националната агенција за европски програми и мобилност

Тортевски: Tреба да се преиспита работењето на Димова и Националната агенција, потребна е рeвизија

Aдвокатот Александар Тортевски вечерва на „24 Анализа“ на Телевизија 24, а во врска со цкандалите поврзани со Националната агенција за европски програми и мобилност, истакна дека треба сериозно да се преиспита работата на Агенцијата, како и да се...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img