падната

Порака од Бога: Што навистина означува кога ќе најдете монета на улица?

Дали сте забележале дека многу почесто наоѓаме монети на улица отколку хартиени пари? Ова не е без причина! Исто така, бројот на пронајдената монета означува нешто. Наоѓањето пари на улица, дури и ако тоа биде најмалку вредна монета, е поврзано...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img