December 6, 2022, 9:14 am

Радио милева

Ѕвeздата од сeријата „Радио Милева“ пoзитивнa на кoрoнaвирyс

Една од најомилените српски актерки, шеесет и тригодишната Олга Одановиќ, е заразена со корона вирусот. Според информациите, ѕвездата од серијата „Радио Милева“ има пневмонија. Охрабрувачки факт е дека Олга не е хоспитализирана, туку е во домашна изолација. „Имам коронавирус и воспаление...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img