РАЗВОД

Ким Кардашијан и Канје Вест ce paзвeдyвaaт? Кpaj нa бpaкoт нa пapoт пocлe 6 гoдини, пpичини имa мнoгy…

Ким Кардашијан и Канје Вест, после шпекулациите за разводот на парот во светот на шоубизнисот – наводно сега одлучиле да стават точка на бракот, пренесуваат американски месиуми. “Ким има свои работи и проекти кои и се важни, а Канје свои....

СКАНДАЛ ВО БЕЛАТА КУЌА:Љубовницата на Трамп од почетокот е покрај семејството

Има само 29 години, а веќе е главно лице од доверба на Трамп. Разводот на Меланија и Доналд Трамп неколку недели беше тема број еден во новинарските кругови, а гласите посебено ги подгреал фактот дека пред доаѓањето во Давос на...

ОВА Е ЉУБОВНИКОТ НА МЕЛАНИЈА: Поради него живее во Њујорк

Додека светските медиуми ја пренесуваат веста дека во тек е бракоразводна парница на американскиот претседател и неговата сопруга Меланија Трамп, во јавноста исплива твит на писателката и драматург Моника Бирн, која тврди дека знае „еден сочен трач кој објаснува сѐ“. „Мислам...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img