February 6, 2023, 11:12 am

сашо

Тасевски прашува: Дете од девет години ќе го учите како да стави koHдom!? Зошто бе???

Сашо Тасевски објави документ во кој е наведено дека со воведувањето на сексуалното образование во училиштата децата од четврто одделение ќе треба да стекнат знаење дека постојат различни сексуални ориентации, вештини да ставаат кондом, а од вредностите и ставовите...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img