September 26, 2022, 11:21 am

северина

Војна помеѓу снаа и свекрва: Мајката на Игор е причината за разводот со Северина – ја обвинила дека го изневерува

Во медиумите долго време се шпекулираше за разводот на Северина и Игор, се до неодамна кога пејачката потврди дека се развеле, но и дека Игор бил добар партнер. Наводно нивните проблеми започнале кога Северина сакала да го реновира базенот во...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img