December 1, 2022, 8:16 pm

СЕВЕРИНА

СЕВЕРИНА НЕКОЛКУПАТИ ПОСЕТИЛА ПРИВАТНА КЛИНИКА: Го подготвува телото за вештачко оплодување

Хрватската пејачка Северина и сопругот Игор Којиќ сакаат да станат родители. Според нивни блиски пријатели, тие размислуваат за дете, а Северина неколкупати посетила приватна клиника за вештачко оплодување. Таму ги извршила задолжителните прегледи и консултации во врска со вештачкото...

СЕВЕРИНА ГИ РАСПЛАКА ФАНОВИТЕ:Те барав 20 години, а сега ти ме најде мене

 Северина ги расплака фановите на социјалните мрежи. Таа по долги години ја сретна детенце од нејзиниот спот. - Те барав со години, а сега ти ме најде мене. Како јас тебе во онаа 2001. година. Сите деца кои низ годиниве...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img