February 7, 2023, 8:53 am

Скопска Црна Гора

Пожар беснее на сртот над Кучково

Од загрижени граѓани добивме фотографии со објаснување дека се работи за пожар големи дим во месноста Кучково, поточно на сртот над Кучково, на Скопска Црна Гора. Од противпожарна бригада, не информираа дека засега официјално Против пожарната бригада нема добиено...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img