October 1, 2022, 10:16 am

снаа

Војна помеѓу снаа и свекрва: Мајката на Игор е причината за разводот со Северина – ја обвинила дека го изневерува

Во медиумите долго време се шпекулираше за разводот на Северина и Игор, се до неодамна кога пејачката потврди дека се развеле, но и дека Игор бил добар партнер. Наводно нивните проблеми започнале кога Северина сакала да го реновира базенот во...

(Видео) Сакаше да го спречи нејзиниот син да се ожени, но нејзиниот план пропадна – погледнете што направи снаата

Љубоморна мајка ја прекина венчавката на нејзиниот син Џон Лерби поради наводната омраза кон нејзината снаа Ана, и сакаше да ги спречи да се венчаат на сите можни начини. Меѓутоа, нејзиниот план пропадна. Според младата сестра, свекрвата никогаш не ја...

ЦЕЦА ГО СНИМИ ВНУКОТ, А СИТЕ ЈА КОМЕНТИРААТ СНААТА БОГДАНА: Во краток шopц и Bpeл топ ја покажа врвната линија

Цеца Ражнатовиќ најмногу ужива во семејните моменти. Познато е дека Цеца Ражнатовиќ најголемиот дел од слободното време го посветува на внукот Жељко, синот на Вељко и Богдана, кој неодамна го прослави првиот роденден. По неколку гала прослави, Цеца се релаксира во...

ХИТ ОГЛАС: Снаа продава свекрва

На еден форум неодамна се појави оглас кој стана хит во регионот. Неименувано женско лице, кое од разбирливи прилини не го открива својот идентитет, објавува дека подарува, ни помалку ни повеќе туку - свекрва. На еден форум неодамна се појави...

Вељко ја запроси девојката на нејзиниот роденден?

Девојката на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, денес го прославува својот 22 роденден, а се чини и веридба. Имено, Вељко на својата сакана и го честиташе роденденот и на Инстаграм објавувајќи заедничка фотографија и коментар кој предизвика бура реакции. -Ражнатовиќка, среќен роденден,...

ПОУЧНА ПРИКАЗНА:Снаа и свекрва

Девојката Лили се омажила и отишла да живее кај својот сопруг и неговата мајка. За кратко време Лили сфатила дека не може да живее во мир со својата свекрва. Лили и нејзината свекрва не престанувале со кавги и расправии. А...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img