снимка

(Видео) Погледнете што се случува кога камион ќе се најде среде тoрнaдо

Камионите се значително потешки од патничките автомобили, но ни тие немаат многу шанси против таква моќна природна катастрофа. Снимките од кабината на камион го прикажуваат моментот кога возилото се пронашло на патотот на торнадото што го погодило градот Хоршам во...

(Видео) Единствената ексклузивна снимка од Ана Франк

Ана Франк беше девојче од еврејско потекло, која стана симбол на страдањата на еврејскиот народ во Втората светска војна по Втората светска војна. Нејзиниот дневник „Дневникот на Ана Франк“ е најпознатиот дневник на сите времиња. Продаден е во 30. милиони...

(Видео) Cтpaшнo: Aвиoн ce ypнa вo Њујорк – нaдзopнитe кaмepи гo cнимилe хopopот, пилoтoт тeшko пoвpeдeн

Падот на помал авион од марка "Cesna C421" на островот Лонг во американската сојузна држава Њујорк, кој се случил во неделата бил забележан на видео и на него можат да се видат последните моменти пред падот, пишува "CBS". Пилотот на...

(Видео) „Боже cмилyвaj ce, нe мoжaм пoвeќe, cpцeтo ќe ми пykнe“: Пoтpecнa cнимкa oд пocлeдниoт зeмjoтpec во Петриња

Тлото во Петриња не престанува да се тресе. Вчера во Хрватска беше регистриран нов силен земјотрес од 5 степени, а за тоа колку се потресени жителите на Петриња кои неколку денови спијат во шатори, сведочи и потресното видео, кое го...

(Видео) Зa oниe кoи гo нeгиpaaт виpycoт: Пyлмoлoг oбjaви cнимкa oд бeли дpoбoви нa 22-гoдишник зa6oлeн од Koвид-19

Белградскиот пулмолог Дејан Жујовиќ, кој исто така заболел од Ковид-19, објави снимка од белите дробови на 22-годишен пациент заразен со коронавирус. Тој објасни дека видеото го објавил на Фејсбук за да ги потсети сите оние кои не веруваат во постоењето...

ФАТЕНА НА ДЕЛО: Руска пејачка снимена како задоволува познат водител за време на модна ревија

Руската поп-ѕвезда Јулија Берг е фатена како со својата рака го задоволува водителот Дмитри Торин за време на една модна ревија во Москва. Снимката која настанала со мобилен телефон, а чиј автор сè уште не се знае, ја прикажува пејачката...

(Видео)ВАКВА СНИМКА НЕМАТЕ ВИДЕНО: Жена го фати својот сопруг со љубовницата и настана хаос

Сопруга го фати својот неверен сопруг додека седеше во кафуле со својата љубовница. А тогаш... https://www.youtube.com/watch?v=VQGLiAHP_us
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img