сопруг

Сузана Гавазова позира топлec, а сопругот ѝ ги покрил гpaдите

Атрактивната фолк-пејачка Сузана Гавазова секогаш предизвикува внимание со своите сексапилни изданија, но и со објавените фотографии на социјалните мрежи. Сузана е позната по совршеното тело и бујните облини, а сега објавила секси фотографија на својот инстаграм-профил. На фотографијата пејачката позира топлес,...

Вие жените сами сте виновни што сопругот ви е разгален. Никогаш не смеете да го правите ова – Познат псиxoлог советува

Психологот Михаил Лабковски во едно интервју изјави дека жените се виновни за разгалувањето на нивниот сопруг, бидејќи нивните постапки негативно влијаат на карактерот и однесувањето на мажот. Михаил Лабковски даде примери на типично женско однесување што разгалува маж и дава...

ОТКРИЛ ДЕКА СОПРУГАТА ГО ИЗНЕВЕРУВА: На љубовникот му составил урнебесна листа на барања

Еден изневерен маж на љубовникот на нејзината сопруга му составил листа на барања и ја објавил на Craigslist, најголемиот американски огласник. Неговиот оглас набрзо стана вирален, а ние ви го пренесуваме во целост. „До типот кој ми ја обработува сопругата....

МАЈКА НА ДВЕ ДЕЦА:Имам спиено со повеќе од 80 оженети мажи, а за нивните сопруги воопшто не ми е жал

43 годишната Луиза Дер Велд вели дека го живее секој ден како да е последен, признавајќи дека има љубовни афери со голем број на љубовници. Вдовицата и мајка на две деца, Луиза Ван Дер Велде признава дека после смртта...

ПОЛИЦИЈАТА СЕ СОМНЕВА: Сопругот на лекарката го извршил убиството?

Полицијата се сомнева дека сопругот го извршил убиството на лекарката од Клиниката за нефрологија, објави порталот „МКД.мк“.  Телото на 53-годишната Ј.М.С. од Скопје, лекарка и професорка на Медицинскиот факултет во Скопје, синоќа било пронајдено во близина на Клиничкиот центар со...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img