February 6, 2023, 10:38 am

соседка

Оваа порака на изнeрвиpан сoсед стaна хит: Не рикај дoдека вoдиш љубoв, деца те слушаат

На Фејсбук групата “Контроверзен хумор“ се појави смешно предупредување на еден сосед кој мака мачи со неговата темпераментна соседка. Еден од станарите ја предупредил сосетката да не „рика многу“ додека води љубов со својот партнер, а потоа го закачил...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img