February 7, 2023, 9:17 am

СРЕЌА

(Видео)ОВА Е СРЕЌА: Ја избегна смртта за секунда

Неколку тајвански возачи видоа што значи да имаш среќа, откако за влакно избегнаа трагедија. Имено, на видеото може да се види како карпа, која падна од голема височина на патот, за малку ги промаши автомобилите што поминуваа. https://www.youtube.com/watch?v=I07p0KZS6XQ
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img