February 6, 2023, 11:34 am

тераса

(Вoзнeмиpувaчко видеo) Хopop cцeна од мoмeнтoт кoга мaж и жeнa пaѓaaт од тeрaсa

Минувач го снимил моментот кога пука оградата на тераса од зграда во Санкт Петерсбург и притоа маж и жена паѓаат на тротоарот. По страшниот пад на снимката се гледа како жената дава знаци на живот, а мажот лежи без да...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img